Hakkımızda

05421180376
Hakkımızda


Umut Kepenk; uzun senelerden bu yana kepenk bakım, onarım ve tamirat hizmeti sağlamaktadır. Ekibimiz artık tamamen uzmanlaşmış bir yetenekli teknisyen grubundan oluşmaktadır. Tüm marka ve model kepenklerin montajı, bakımı ve onarımı konusunda en iyi hizmeti sağladığımız için gururluyuz. Konut, ticari veya endüstriyel mülkünüz için herhangi bir kepenk hizmetine ihtiyacınız varsa, hemen bizimle iletişime geçebilir, Umut Kepenk’in sunmuş olduğu olanaklardan faydalanabilirsiniz.

Umut Kepenk; müşterilerine olağanüstü kalitede eksiksiz kepenk montajı, onarımı ve bakım hizmetleri sunmaya odaklanan bir şirkettir. Değerlerimizi dürüst, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaya odaklıyoruz. Böylece sektörün lideri olmaya devam ediyoruz. Kepenk kurulum, servis ve onarım uzmanlarından oluşan son derece profesyonel bir ekibe sahibiz. Müşterilerimize konut, ticari ve endüstriyel kullanım için her marka ve model kapı sistemlerinin kurulumu, onarımı ve bakımı konusunda destek oluyoruz. Kaliteli bir hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Hizmet bölgemizin önde gelen kepenk servisi firmalarından biriyiz. Bu yüzden iyi bir itibar oluşturduğumuz için de çok mutluyuz.

Tecrübemiz

Kepenginizin kurulumunu ve bakımını Umut Kepenk’e yaptırdığınızda, sektörde uzun yıllar deneyime sahip olan bir ekiple karşılaşacaksınız demektir. Alanında tam donanımlı ve profesyonel olan ekibimiz, düzenli olarak eğitimlerden geçer ve son teknolojik yenilikleri yakından takip eder. Çalışanlarımız yüksek kaliteli bir hizmet sağlamak adına her daim gelişmeye devam etmektedir.

Müşteri hizmetlerini ciddiye alan ve bizimle her iş yaptığınızda size olağanüstü bir deneyim sunan bir ekibe sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ekibimizin her bir üyesi prosedürlere uygun olan bakım ve onarım işlemleri hakkında bilgi sahibidir. Bu yüzden de Umut Kepenk ile evinizin ya da iş yerinizin güvenilir ellerde olduğundan emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Mevcut kepenginizin bir servis ya da onarıma ihtiyacı varsa, Umut Kepenk bu konuda size yardımcı olacaktır. Çalışanlarımız, kepenginizde ortaya çıkabilecek sorunları analiz etme, teşhis etme ve bunları uzun vadeli bir çözüm için verimli bir şekilde düzeltme konusunda yeteneklidir. Bakım, onarım ve tamirat sunduğumuz kepenk servis hizmetleri:

 • Sıfır kepenk tamiri
 • Garaj kepenk tamiri
 • Otomatik kepenk tamiri
 • Endüstriyel kepenk tamiri
 • Seksiyonel kepenk tamiri

Değerlerimiz

Müşterilerimizin kesinlikle en iyi hizmeti hak ettiğine inanıyoruz. Bu nedenle, aynı gün ve acil kepenk bakım/onarım hizmetleri sağlayarak, müşterilerimizin beklentilerine anında yanıt veriyoruz. Değerlerimiz:

 • Dürüstlük ilkesine bağlı şekilde çalışmak.
 • Kaliteli hizmet sunmak.
 • Müşteri memnuniyetine odaklanmak.
 • Ekip üyelerimizin ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için onları motive etmek.

Hizmetimiz sırasında, yüksek kalite standartları ve saha güvenlik standartlarına uygunluğu ile bilinen markaların, denenmiş ve test edilmiş ürünlerini size en güvenli servisi sunmak adına kullanıyoruz. Kepenk servis hizmetimiz ile eviniz ya da iş yerinizin güvenliğini ve verimliliğini artırmayı amaçlıyor, size bütçe dostu fiyatlarla hizmet sağlamayı amaçlıyoruz.  2 Mayıs Salı 2023 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Hakkımızda, Benzer kelimelerden birini aratarak Alanında bulunan Hakkımızda Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 1337 kez okundu |


  Hakkımızda

  WEB TASARIM FİRMASI