Vizyonumuz

05421180376
Vizyonumuz


Aksu Kepenk olarak; kurulduğumuz günden bu yana kusursuz hizmet vermeye odaklandık. Başarılarımızı çoğu, tutarlı kaliteli işçiliğe ve yüzde 100 müşteri memnuniyetine önem vermemizden kaynaklanıyor. Bu faktörlerle birlikte liderliğe de bağlıyız.

Amacımız:

 • Hizmet kalitemizi daha fazla bölgeye ulaştırmak ve uluslararası tanınan bir firma olmak.
 • Çağdaş yenilikleri ve dünya standartlarını yakından takip edip hizmetlerimize uygulamak.
 • Sektörün örnek alınan firmalarından biri olmaya devam etmek.
 • Müşterilerimize en yüksek kalitede eşsiz hizmet sağlamayı sürdürmek.
 • Müşterilerimizin beklentilerini aşan, kaliteli ve güvenilir hizmet sağlamayı sürdürmek.

Kepenk servisi, bakımı ve onarımı konusunda en iyi hizmeti sağlayan Aksu Kepenk, son teknolojik yenileri yakından takip eder, sektördeki gelişmelere hızlı ve kolay şekilde kendini adapte eder. Çok çeşitli panjur ve kepenk sistemleri için kurulum, servis, tamirat ve bakım konusunda uzmanlaşmış bir şirketiz. Alüminyum kepenk, çelik kepenk, otomatik kepenk, endüstriyel kepenk gibi her türlü panjur ve kepenk hususunda hizmet sağlama kapasitesine sahibiz.

Her geçen gün müşteri tabanımızda muazzam bir büyüme kaydediyor, sektördeki etkinliğimizi artırıyoruz. Deneyimli ve kendini işine adamış olan ekip çalışanlarımız, size hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sağlamak için tam donanımlıdır.

İşyeriniz veya konutunuz kepenkler ile korunuyorsa, bu fonksiyonel sistemlerin ne yazık ki zaman zaman bozulduğunu görebilirsiniz. Temelde güçlü kepenkler mahremiyete ve mülk güvenliğine katkıda bulunur. Yine de, her cihaz sonunda onarım hizmetlerini gerektiren bir durumla karşılaşacağından, Aksu Kepenk; ticari ve konut müşterilerine uzman panjur onarım yardımı sağlamaktadır. 

Kalifiye kepenk onarım hizmetleri gerektiren herhangi bir sorun keşfettiğinizde önce bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Geniş bir kapsama alanına hizmet veriyoruz. Eksiksiz müşteri memnuniyeti elde etmek temel amacımız olmaya devam etmektedir. Ayrıca, güvenliğiniz için kepenk denetimi ve bakım hizmetleri de sunuyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uyum sağlayan, bütçe dostu hizmet sunma konusunda yeterince deneyimliyiz. Ayrıca her girişin güvenli kalmasını sağlamak için 7/24 taleplerinize dönüş yapmaktayız. Her kurulum, onarım, bakım ve servis işlemini müşterilerimiz için mümkün olduğunca uygun maliyetli, üretken ve keyifli hale getirmeye çalışıyoruz.

Kepenk tamiri ve bakımında tercih ettiğimiz tüm ekipman ve ürünlerin en son güvenlik ve yasal gereklilikleri karşıladığını, bu sebeple en yüksek kaliteli malzemeleri hizmet sürecimize dahil ettiğimizi bilmelisiniz. Aksu Kepenk; mümkün olan en iyi hizmeti almanızı sağlamak için personellerinin teknik yeterlilik, profesyonellik ve kalite düzeylerini korumaya kendini adamıştır. 

Panjurlar, seksiyonel kepenk, garaj kepengi, otomatik kepenk, manuel kepenk, yangın kapısı ve çok daha fazlası dahil olmak üzere endüstriyel kepenklerin tüm yönlerinin kurulum, bakım ve onarımı için en iyi hizmeti sağladığımız için gururluyuz. Ekip üyelerimiz kepenk servisi konusunda tam anlamıyla kalifiyedir. Yüksek standartlarda hizmet sağlamaya devam eden Aksu Kepenk, müşteri memnuniyetiyle de farkını ortaya koymaktadır.  24 Ekim Pazar 2021 Tarihinde eklenen bu içeriğe; VizyonVizyon, Benzer kelimelerden birini aratarak Alanında bulunan Vizyonumuz Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 281 kez okundu |


  Vizyonumuz

  WEB TASARIM FİRMASI