Otomatik Kepenk Fiyatları 2022

05421180376
Kepenk Fiyatları


Otomatik Kepenk fiyatları kepenklerin türüne ve özelliklerine göre değişim göstermektedir. Kepenk taktırmak dükkanınızı hırsızlık riskine ya da vandallık durumlarına karşı korumak için önemlidir. Kalabalık şehirlerde kepenk taktırılması oldukça önemli bir durumdur. Kepenklerin olmadığı işyerlerinde veya dükkanlarda bazı olumsuzluklar yaşanabilmektedir.

Kepenk taktırmak küçük bir işlem olsa da koruyucudur. Güvenliğinizi sağlayan kepenkler görünüş açısından da moderndir. Tercihe göre demir, saç levha gibi malzemelerden üretilebilir.  Kepenk fiyatları 2022 yılı için pek fazla değildir.

Dükkanınızı ve işyerinizi daha büyük olumsuzluklardan koruyabilmek için mutlaka kepenk taktırmanız gereklidir. Kepenkler hem manuel türde hem de otomatik türde olabilirler. Manuel tarzdaki  kepenkleri elinizi kullanarak kapatmanız gerekmektedir.  Otomatik olan kepenkler ise kumanda yardımıyla kapanabilir.

Bunun için gayet kolay şekilde kumandadan yardım alabilirsiniz. Kepenk taktırmanın birçok açıdan avantajı bulunur. Örneğin en basitinden hırsızlık için girişimde bulunan birisi vakit kaybeder.

Böylelikle büyük maddi hasara uğramadan sorun halledilmiş olur. Kepenk fiyatları hakkında bilgi sahibi olarak dükkanınızı olumsuz hava şartlarına göre de koruyabilirsiniz.

Sert rüzgarlar veya dolular dükkanınıza zarar vermemiş olur. Peki kepenk çeşitleri nelerdir ve kepenk fiyatları 2022 yılında nasıldır?

Otomatik Kepenk Fiyatları Burada

Saç, demir, alüminyum gibi çok sayıda kepenk çeşidi vardır. Eski usul kepenkleri elinizle indirirsiniz. Ancak gelişen teknoloji sayesinde otomatik kepenkler geliştirilmiştir. Bu durumda kepenk taktırmak isteyenler tarafından otomatik kepenk fiyatları merak edilir.

Kepenk fiyatları 2022 kepenklerin malzeme kalitesine göre belirlenir. Aynı zamanda otomatik kepenkler gibi gelişmiş olan kepenklerin fiyatları da biraz daha fazla olmaktadır. Otomatik kepenkler birbirine geçirilmiş malzemelerle çelik ızgaralardan oluşur. Aynı zamanda sizin daha rahat açıp kapatabilmeniz için motor sistemi de mevcut.

Kepenkler dükkanınızın güzel görünmesini de sağlar. Ayrıca rahat açıp kapayabilmek için motorlu olmaları sizin için büyük avantajdır. Kepenklerin motoru sayesinde panjurlardan oluşan kepenkler aşağı ya da yukarı yönlü açılır.  Özel bir anahtar sistemi ile ayarlanan kepenk fiyatları özelliklerini karşılar niteliktedir.

Otomatik kepenklerin gürültüsüz açılma, hızlı kurulum ve eski kepenk alanınıza uygunluk gibi özellikleri bulunur. Kepenk motoru istediğiniz yönden monte edilebilir. Aynı zamanda motorun dahili kilit sisteminin olmasından dolayı güvenlidir. Sizin için ek güvenlik anahtarı gerektirmez.

Otomatik kepenk fiyatları ise küçük boyutluları 6.500 TL’den başlar. Daha büyük boylu otomatik kepenklerde fiyatlar 15 bin TL civarındadır.

Saç Kepenk Fiyatları

Saç kepenk modelleri üst düzey güvenlik için oldukça fazla tercih edilir. Genellikle garaj kapılarına ve kuyumcuların camlarına taktırılması tercih edilir. Dayanıklı ve estetik saç malzemeden yapılması dikkat çeken özelliğidir. Bu nedenle saç kepenk fiyatları taktıracak olanlar tarafından merak edilir.

Sizin daha rahat kullanabilmeniz için saç kepenkler de otomatik olarak tasarlanmaktadır. Böylelikle bedensel olarak yorulmadan rahatlıkla kepenkleri açıp kapayabilirsiniz. Genellikle saç kepenkler butonlu veya uzaktan kumandalı olarak tercih edilir.

Güvenliğiniz için taktırdığınız kepenk fiyatları üretim malzemesine göre değişim gösterir. Aynı zamanda montajı ve motor gücü de fiyatlarda değişikliğe sebep olacaktır. Size uygun kepenk fiyatları için yetkili biriyle iletişime geçmeniz yerinde olacaktır.

Piyasadaki saç kepenk fiyatları 11.996 TL gibi bir fiyattan başlar.  Daha gelişmiş özelliklere sahip olan saç kepenklerde daha fazla fiyatlar görülebilir. Ayrıca bazı saç kepenkler manuel olabilir. Manuel saç kepenkler otomatik olanlara göre biraz daha fazla bir ücretle karşınıza çıkmaktadır.

Bunun nedeni kepenk motorunun kaliteli olması gerektiğindendir. Kalitesiz kepenk motorları size sonrasında sıkıntı çıkarabilir. Bu nedenle motorlu kepenk tercih ederseniz daha fazla bir ücret ödeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Demir Kepenk Fiyatları

Kepenk taktıracak olanlar mümkün olduğunda sağlam malzemeden üretilmiş kepenkleri tercih ederler. Demir kepenkler de bu sağlam malzemeyle üretilen kepenkler arasında yerini alır. Bu nedenle demir kepenk fiyatları merakla araştırılır.

Kepenk fiyatları konusunda esas alınan iki durum vardır. İlki kepenklerin özellikleri olarak yer alır. Şöyle ki manuel olarak açıp kapadığınız kepenkler daha uygun fiyatlıdır. Otomatik olarak monte edilen ve açıp kapatabilmek için motora ihtiyaç duyulan kepenkler daha fazla olur.

Bunun sebebi kepenk motorlarının kurulumu sırasında alanında uzman bir ekip gerektirmesi ve motor fiyatlarının fazlalığıdır. Bir diğer fiyat belirleyici durum ise kepenklerin üretildiği malzemedir. Dükkanınızın, garaj kapınızın, diğer alanların güvenliği için taktırdığınız kepenklerin iyi ve kaliteli malzemelerden üretilmesi gerekir.

Aksi halde kepenkler amacına ulaşamaz ve yeterli güvenliği sağlayamaz. Demir gibi kaliteli bir malzemeyle üretilen kepenklerde de farklı fiyatlar karşınıza çıkabilmektedir. Daha küçük ebatlarda olan demir kepenk fiyatları 8 bin TL civarından başlar.

Daha büyük ebatlardaki demir kepenklerin fiyatları ise 14 bin TL’ye kadar ulaşabilmektedir.  Öncelikle kepenk taktıracağınız alanın boyutunu ve sonrasında ne tür bir kepenk modeli istediğinize karar vermelisiniz.

Alüminyum Kepenk Fiyatları

Maddi ve manevi güvenliğiniz için taktırabileceğiniz bir diğer kepenk modeli ise alüminyum kepenklerdir. Bu kepenkler demir veya saç kepenkler gibi ağır malzemelerden üretilmemiştir. Daha hafif bir malzeme olan alüminyum ile üretilmişlerdir. Bu yönüyle daha çok okul, konut ya da garaj kapıları için daha uygun olurlar.

Ayrıca hafif malzemeyle üretilmiş olması da bir yönüyle avantajdır. Alüminyum kepenk fiyatları konusunda da otomatik veya manuel olması önem arz eder. Hafif malzemeli olan alüminyum kepenkleri elinizle rahatça açıp kapayabilirsiniz. Bu nedenle kullanımı kolay olan kepenklerden birisidir.

Hafif olmaları alüminyum kepenklerin güçsüz olduğu anlamına gelmemelidir. Kaliteli T5 alüminyum malzemeden üretilen bu kepenkler gelişmiş özelliklere sahiptir. Özel olarak tasarlanan olukları sayesinde kilit mekanizmasına rahatlıkla oturur. Aynı zamanda yan taraflı hareketleri önleyebilmek adına derecesi yüksek olan paslanmaz çelik pimi mevcuttur.

Florokarbon ya da eloksal kaplama seçenekleri bulunur ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Kaplama özelliği olumsuz hava koşullarına karşı avantaj sağlar. Alüminyum kepenk fiyatları küçük boyutlu olanları 6 bin TL gibi bir fiyattan başlar. Otomatik olanları fiyat konusunu biraz artırabilir. Daha büyük olanlarda ise 12.500 TL civarındadır.

İstanbul Otomatik Kepenk Fiyatları

Günümüzde maalesef hırsızlık ve vandallık gibi durumlar artış göstermiştir. Dükkanlara, işyerlerine ya da okullara hırsızlık yapmak için girmeseler bile zarar verebilirler. Bu zarar genellikle maddi yönlüdür ve sizi yine de zarara sokar. Olumsuz durum yaşamamak için İstanbul otomatik kepenk fiyatları konusunu araştırmanız önemlidir.

Dilediğiniz alana ve dilediğiniz boyutlarda kepenk taktırabilmeniz mümkün. Bu konuda yapmanız gereken iyi ve kaliteli bir kepenk firması ile iletişime geçmektir. Ardından dilediğiniz türde saç, demir ya da alüminyum malzemeyle üretilen kepenkleri taktırabilirsiniz. Kepenklerin türü veya otomatik olup olmaması kadar kepenkleri takan firmalar da önemlidir.

İstanbul otomatik kepenk fiyatları araştırmanızdan sonra firma araştırmanızı da yapmalısınız. Bunun sebebini şu şekilde açıklayabiliriz:

 • Takılan kepenkler kaliteli olmalı ve sonradan size sıkıntı çıkarmamalıdır.
 • Kepenk taktırmak için tercih ettiğiniz firmanın tecrübesi olmalıdır.
 • Kepenk takan ekibin alanında uzman olması önemlidir.
 • Belirli dönemlerde kepenklerinizin bakımını yapmaları gerekir. Herhangi bir sorun olması halinde gereken işlemler yapılmalıdır.

Kepenklerin türünden ve kepenk fiyatlarından bahsettik. Siz de dükkan, garaj veya konutlarınız için kepenk taktırabilirsiniz. Böylece olası bir olumsuz duruma karşı maddi zarara uğramaktan kaçınmış olursunuz.  22 Eylül Perşembe 2022 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Kepenk Fiyatları kepenk fiyatları 2022 otomatik kepenk fiyatları sac kepenk fiyaltları demir kepenk fiytları Alüminyum Kepenk Fiyatları İstanbul Otomatik Kepenk Fiyaltları, Benzer kelimelerden birini aratarak Blog Alanında bulunan Kepenk Fiyatları Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 2803 kez okundu |


  Otomatik Kepenk Fiyatları 2022

  WEB TASARIM FİRMASI