Misyonumuz

05421180376
Mizyonumuz


Yıllara dayanan deneyimi ile uzun zamandır kepenk bakım, onarım ve tadilat hizmeti sunmakta olan Umut Kepenk; en iyi hizmeti sunmak amacına sahiptir. Müşterilerin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak doğru ve nitelikli hizmet sunma amacını işlerine de yansıtmaya çalışan Umut Kepenk, sağladığı hizmetler ile kepenk onarımında, montaj ve tadilat gibi farklı işlemlerde müşteriler ile devamlı şekilde iletişim halinde olarak istek ve talepleri de göz önünde bulundurmaktadır.

Dürüstlük ilkesine bağlı şekilde çalışmayı kendisine ilke edinen Umut Kepenk, müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak ilkelerinden şaşmadan en nitelikli hizmeti müşterilerine sunmak için çalışır. Çalışma süreçleri içerisinde ise sıfır kepenklerin onarımını, garaj kepenk tamirini, endüstriyel, otomatik ve seksiyonel kepenk tamirini de sağlar. Ayrıca kepenk montajında, onarım ve bakımında da yılların deneyimine sahip olan Umut Kepenk; alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile dürüst şekilde kaliteli hizmet sunarak çalışmalarını yürütür.

Misyonu her zaman kaliteli ve nitelikli hizmeti müşteri memnuniyeti odaklı şekilde sunmak olan Umut Kepenek; ekip üyelerini düzenli şekilde eğitimlere tabi tutar ve bu süreçler içerisinde deneyim sahibi olan ekip üyelerinin en yeni teknolojik desteklerden yararlanması için de elinden geleni yapar. Bu nedenle de gelişime devamlı olarak açık olan Umut Kepenk, en yeni sistemlere hakimiyetini ve aynı zamanda en yeni sistemler ile nasıl çalışılması gerektiğini düzenli şekilde ekip üyelerine öğreterek nitelikli bir hizmet sunmayı hedefler.

Umut Kepenk yalnızca kepenk onarımı, bakım ve montajı gibi işlemler ile ilgilenmez. Aynı zamanda müşterilerin istek ve taleplerini de önemseyerek en iyi hizmeti en doğru şekilde sunma amacına sahiptir. Bu nedenle de kaliteli şekilde müşteri memnuniyeti sunabilmek her zaman en önemli ilkelerden biridir. Her işte gösterilen özen ve istek ise müşteri memnuniyetini hedef olarak belirlemekten kaynaklanır.

Kaliteli hizmet sunmak yalnızca iyi bir bakım ya da onarım hizmeti vermek anlamına gelmez. Aynı zamanda kaliteli hizmeti sunarken sağlanan ekip üyeleri ile iletişimin niteliği, ekip üyelerinin müşteri odaklı şekilde iş görmesi de kaliteyi belirler. Bu sebeple gerçekleştirilen her bir işlem sırasında gerekli olan her noktada müşteri memnuniyetini ön plana alarak iş yürüten ekip üyeleri, alanında uzman oldukları işi icra ederken müşterilerin taleplerine yönelik şekilde de çalışma yürütmektedirler. En önemli hedef yalnızca hizmeti sunmak değil, kaliteli şekilde hizmeti sunarken müşterinin her daim memnun olmasını sağlayabilmektir. Bundan dolayı Umut Kepenk sizlere memnuniyeti ve uzun ömürlü kullanım ile birlikte kaliteli hizmeti de devamlı şekilde sunabilmeyi hedefler.

Kalitede Hedeflerimiz

 • Hizmet kalitesini devamlı olarak geliştirebilmek ve dünya çapındaki yeniliklere düzenli şekilde uyum sağlayabilmek
 • Müşteri memnuniyetini daimi kılabilmek
 • Uluslararası şekilde tanınan geniş çapta hizmet veren bir firma olabilmek
 • Beklentilerin üzerinde ve güvenilir hizmet sunabilmek
 • Sektörde önde gelen isimlerden biri olabilmek


  2 Mayıs Salı 2023 Tarihinde eklenen bu içeriğe; Mizyonumuz, Benzer kelimelerden birini aratarak Alanında bulunan Mizyonumuz Başlığını taşıyan içeriğe ulaştınız

  | 1252 kez okundu |


  Misyonumuz

  WEB TASARIM FİRMASI